درباره شرکت توحید سازه

شرکت توحید سازه صنعت شمال( توحید سوله شمال) در سال 1381  به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده است. این شرکت علاوه بر عضویت در انجمن سازه های فولادی، دارای رتبه 2 در گرایش ابنیه ، رتبه 4  در گرایش تاسیسات ، از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری  و رتبه  E-C1 از سمتا ( مرکز راهبری سامانه مدیریت تامین کنندگان) می باشد. این شرکت به کوشش جمعی از مدیران و مهندسین با سابقه که تجربیات ارزنده و گرانقدری در پروژه‌های گوناگون عمرانی کشور اندوخته اند، مدیریت می شود.و تا کنون توانسته گام‌های بلندی در عرصه فعالیت‌های مختلف عمرانی در سطح ایران عزیز بردارد و به ایفای نقش سازنده خود در صنایع گوناگون به ویژه سازه های فلزی بپردازد که در حال حاضر با داشتن حدود 350 نفر پرسنل، عهده‌دار انجام خدمات تعهدی و قراردادی در بخش‌های مختلف صنعتی کشور می‌باشد. این شرکت با استفاده از پشتوانه سوابق کاری و دانش فنی و تجربی اعضای موسس و با در اختیار داشتن کادری مجرب، نرم افزارها،سخت افزارها ( تجهیزات و ماشین آلات) استانداردها و آرشیو قوی توانایی انجام طراحی، ساخت، نظارت و مدیریت اجرایی پروژه های بزرگ ساختمانی و صنعتی را دارد.

خدمات ما

شرکت توحید سازه صنعت شمال در طول دو دهه حیات پربار خویش، ضمن بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا، تلاش نموده است که همواره در عرصه ارائه خدمات فنی و مهندسی در رشته ساختمان، پویایی تشکیلات خود را حفظ نماید. در این راستا هم‌اکنون این شرکت در حال استقرار سیستم مدیریت کیفیت، ایزو ۹۰۰۱ در درون سازمان خود می‌باشد و امید آن دارد تا با استقرار آن بتواند بهره‌وری از پتانسیل نیروهای کارآمد و مجرب خود را افزایش دهد و با اتکاء به این فرآیند، موفقیت‌های روزافزونی را به کارنامه خود افزون نماید.

در سال‌های اخیر و با گسترش پروژه‌های EPC و PC شرکت توحید سازه صنعت شمال با درک اهمیت موضوع و با هدف مشارکت در پروژه‌های مذکور تلاش نموده است که قابلیت‌های خود را در زمینه مهندسی و خرید کالا افزایش دهد تا بتواند با شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در پروژه‌های بزرگ EPC و PC شرکت نماید و در این راستا در حال حاضر در چندین پروژه بزرگ شرکت نموده است.